Продовжуючи брати участь у спортивних святах , команда Звенигородської загальноосвітньої школи-інтернату I-ІІІ ступенів нещодавно побувала на Всеукраїнських змаганнях з легкоатлетичного чотириборства серед вихованців шкіл-інтернатів для дітей - сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування . Чудове місто Івано- Франківськ зустрічало учасників змагань з 14 областей України . Команда Звенигородської загальноосвітньої шкли-інтернату I-ІІІ ступенів, яка нещодавно стала переможцем ІІІ обласних комплексних змагань з видів спорту серед вихованців інтернатних навчальних закладі області , у складі 4 спортсменів, представляла нашу область на Всеукраїнських змаганнях. Боротьба була дуже серйозна і ми достойно її витримали.

Найкращі результати показала наша юна спортсменка Костюшина Лілія, яка посіла І місце з бігу на 60 м та І місце у стрибках у довжину. Чайковський Владислав здобув ІІІ місце у бігу на 300м, а в командному заліку наша команда посіла почесне ІІ місце. Весь час перебування наших спортсменів у м.Івано-Франківську з ними знаходився, хвилювався , вболівав та по батьківські піклувався за дітей учитель фізичної культури школи-інтернату Пелипенко Михайло Миколайович./Files/images/IMG_0863.jpg

/Files/images/IMG_0860.jpg

23.10.2012. року в Звенигородській загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів Звенигородської районної ради відбулося відкриття кінно-спортивного комплексу. В Звенигородській загальноосвітній школі-інтернат навчається 213 учнів. Для 17 дітей позбавлених батьківського піклування інтернат став рідною домівкою. З 2002 року школа працює за спортивним профілем і є Школою сприяння здоров’я. Сьогодні відкрито: приміщення для утримання коней, сучасний, один з найкращих в області, стадіон-іподром, спортивний майданчик. Ідея створення на базі Звенигородської загальноосвітньої школи-інтернат кінно-спортивного комплексу належить голові районної державної адміністрації Миколі Івановичу Череднику. Ця пропозиція підтримана директором Жашківського кінно-спортивного комплексу, головою громадської ініціативи «Люди мають жити краще», кандидатом у Народні депутати України Валентином Миколайовичем Нечипоренком, який надав спонсорську д опомогу у будівництві комплексу, подарував двох коней. На урочистому відкриття були присутні: голова районної державної адміністрації Микола Іванович Чередник, голова районної ради Валентин Дмитрович Мельничук, голова міської ради Олександр Якович Саєнко, директор Жашківського кінно-спортивного комплексу Валентин Миколайович Нечипоренко. На святі були присутні керівники підприємств, установ, організацій, директори загальноосвітніх закладів району, сільські голови, батьки та громадськість міста. Всього взяли участь у заході близько 500 осіб.

/Files/images/P2078177.JPG

/Files/images/P2078186.JPG

/Files/images/P2078195.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 78

Коментарi